39D157G050EL6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D157G050EL6
JLCPCB Part #
C1612430
Package
Plugin,D13xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 150uF 500hrs@85℃ 50V 54.4mm 插件,D13xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded