Y1073604R000Q0L
MFR.Part #
Y1073604R000Q0L
JLCPCB Part #
C1478028
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 250mW 604Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors