39D257G050HE6
MFR.Part #
39D257G050HE6
JLCPCB Part #
C1612648
Package
Plugin,D22.5xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 250uF 29mm 500hrs@85℃ 50V 插件,D22.5xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded