MAL215876223E3
MFR.Part #
MAL215876223E3
JLCPCB Part #
C3724663
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 30mm 5.52A@100Hz 5000hrs@105℃ 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS