36DY473F075DC2A
MFR.Part #
36DY473F075DC2A
JLCPCB Part #
C1616774
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 26.68A@1kHz 31.8mm 47000uF 75V 8.9mΩ@120Hz 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS