BFC237676123
MFR.Part #
BFC237676123
JLCPCB Part #
C3781265
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 12nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS