PLTU0805U1001LST5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLTU0805U1001LST5
JLCPCB Part #
C3949645
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS