36DE913G040DC2A
MFR.Part #
36DE913G040DC2A
JLCPCB Part #
C1615578
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 31.8mm 40V 91000uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS