CPL10R0100FE31
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPL10R0100FE31
JLCPCB Part #
C1444882
Package
Plugin,D8.7xL47.6mm
Description
-65℃~+275℃ 10MΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS