36DE193G040AC2A
MFR.Part #
36DE193G040AC2A
JLCPCB Part #
C1615696
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 108mm 12.7mm 19000uF 40V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS