36D713G025DF2A
MFR.Part #
36D713G025DF2A
JLCPCB Part #
C1618106
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 146.1mm 25V 31.8mm 71000uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS