RNC55H3012BSR3665
MFR.Part #
RNC55H3012BSR3665
JLCPCB Part #
C3355562
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors