36D392F075BB2B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
36D392F075BB2B
JLCPCB Part #
C1646946
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 3900uF 75V 82.6mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS