36D392G075BB2A
MFR.Part #
36D392G075BB2A
JLCPCB Part #
C1615438
Package
Bolt,D52.8xL82.6mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 3900uF 52.8mm 75V 82.6mm 螺栓,D52.8xL82.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS