30D188M016EH2T
MFR.Part #
30D188M016EH2T
JLCPCB Part #
C3308371
Package
Plugin,D11xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 1800uF 2000hrs@105℃ 38mm ±20% 插件,D11xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded