500D687M050EH2A
MFR.Part #
500D687M050EH2A
JLCPCB Part #
C1604548
Package
Plugin,D11xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 38mm 50V 680uF ±20% 插件,D11xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded