500D477M063EH2A
MFR.Part #
500D477M063EH2A
JLCPCB Part #
C1604552
Package
Plugin,D11xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 38mm 470uF 63V ±20% 插件,D11xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded