ERL2012R100FKEB500
MFR.Part #
ERL2012R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3537858
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors