Y1624100R200Q9W
MFR.Part #
Y1624100R200Q9W
JLCPCB Part #
C4092108
Description
-55℃~+150℃ 100.2Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS