Y16243K40000T23W
MFR.Part #
Y16243K40000T23W
JLCPCB Part #
C4099813
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.4kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS