135D477X9025T2
MFR.Part #
135D477X9025T2
JLCPCB Part #
C1662622
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 25V 470uF ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors