135D476X9125T6
MFR.Part #
135D476X9125T6
JLCPCB Part #
C1651969
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+200℃ 125V 2.2Ω 47uF ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors