135D276X9125F6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D276X9125F6
JLCPCB Part #
C1651948
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 125V 27uF 3.5Ω ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors