SCDA2D15MTL3R3
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
SCDA2D15MTL3R3
JLCPCB Part #
C17557649
Package
1212
Description
1.24A 3.3uH 91mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS