AR05BTB3751A010
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05BTB3751A010
JLCPCB Part #
C374641
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS