AR05BTCW6340
MFR.Part #
AR05BTCW6340
JLCPCB Part #
C7216965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS