CR-05FA7---20K
MFR.Part #
CR-05FA7---20K
JLCPCB Part #
C465476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS