AR03BTBX6982
MFR.Part #
AR03BTBX6982
JLCPCB Part #
C5554607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS