AR03DTCX5600
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03DTCX5600
JLCPCB Part #
C319515
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS