AR05BTBW1913
MFR.Part #
AR05BTBW1913
JLCPCB Part #
C6466350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS