ARG05BTC1800
MFR.Part #
ARG05BTC1800
JLCPCB Part #
C2828745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS