AR03DTDX5102
MFR.Part #
AR03DTDX5102
JLCPCB Part #
C319545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS