AR06BTCV1003A
MFR.Part #
AR06BTCV1003A
JLCPCB Part #
C2924155
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS