AR05BTBW3571
MFR.Part #
AR05BTBW3571
JLCPCB Part #
C6125453
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS