AR03BTDX1002A010
MFR.Part #
AR03BTDX1002A010
JLCPCB Part #
C374544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS