ARG05BTC0910
MFR.Part #
ARG05BTC0910
JLCPCB Part #
C2984446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS