AR06BTCV1003
MFR.Part #
AR06BTCV1003
JLCPCB Part #
C319976
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS