PCDR1045MT151
MFR.Part #
PCDR1045MT151
JLCPCB Part #
C17660155
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
150uH 350mΩ 790mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS