AR05BTBW1692
MFR.Part #
AR05BTBW1692
JLCPCB Part #
C6124949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS