AR06BTBV2701
MFR.Part #
AR06BTBV2701
JLCPCB Part #
C6466402
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS