AR06BTBV2703
MFR.Part #
AR06BTBV2703
JLCPCB Part #
C6125505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS