AR02BTC1202
MFR.Part #
AR02BTC1202
JLCPCB Part #
C317927
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS