AR03FTBX9000N
MFR.Part #
AR03FTBX9000N
JLCPCB Part #
C3013565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 900Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS