AR05BTN2001
MFR.Part #
AR05BTN2001
JLCPCB Part #
C432222
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS