ARG05BTC64R9N
MFR.Part #
ARG05BTC64R9N
JLCPCB Part #
C2684585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS