AR03BTBX1872
MFR.Part #
AR03BTBX1872
JLCPCB Part #
C6124926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS