AR05BTCW4991A
MFR.Part #
AR05BTCW4991A
JLCPCB Part #
C6125483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS