AR05BTBW2703
MFR.Part #
AR05BTBW2703
JLCPCB Part #
C5948205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS