AR05BTCW2701
MFR.Part #
AR05BTCW2701
JLCPCB Part #
C318151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS