CR-05JL7---5K1
MFR.Part #
CR-05JL7---5K1
JLCPCB Part #
C416158
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS